Kabal's Discord Bot

Kabal's Bot topluluğunuza en iyi şekilde hizmet eder ve sunucunuzda şarkılar çalıp, kötü davranış sergileyen kullanıcıları arındırır ve topluluğunuz için güvenli bir yer oluşturur. Merak etmeyin her şey bu kadar sıkıcı ve sade değil birbirinden farklı eğlence komutları sizleri bekliyor!

Müzik ve şarkılar içeriği

Topluluğunuz Birbirinden Farklı Şarkılar İle Şenlensin!

Sunucularınızda tamamıyla ücretsiz bir şekilde Spotify veya YouTube üzerinden şarkı (listeler dahildir) çalmaya başlayın ve topluluğunuzdaki müthiş kullanıcıların şenlenmesini sağlayın! Eğer isterseniz sahip olabileceğiniz abonelik sayesinde sunucularınızda çalan şarkıların ses seviyelerini ve equalizer ayarlarını değiştirin.

Kötü Kullanıcılardan Arının, Topluluğunuzu Güvende Tutun!

Birbirinden farklı moderasyon komutları ile kötü davranış sergileyen kullanıcıları sunucularınızdan arındırın ve topluluğunuz için güvenli bir yer oluşturun! Tamamıyla ücretsizdir herhangi bir abonelik gerektirmez ve kanıt tuşlarıyla cezalandırma sonrasında kanıt ekleyerek doğruluk garantisi elde edebilirsiniz.

Moderasyon içeriği
Eğlence içeriği

Eğlenceye Susamış Gibisin, Birbirinden Eğlenceli İçerikler!

Topluluğunuzun eğlenceli ve sürekli güler yüzlü olmalarını sağlamak için birbirinden farklı eğlence komutlarına göz atın ve ihtiyacınız olanları kullanın hatta olmayanları bile. Hemen şimdi sunucunuza davet edin ve eğlenceyi doruk noktasında doyasıya yaşayın!

Birbirinden Farklı Eklentiler, Sunucunuza Katkı Sağlar!

Sunucularınızda birbirinden farklı eklentileri kullanarak sunucularınızı daha da geliştirin ve topluluğunuzun ihtiyaçlarını karşılayın. Eklentileri kullanarak sunucularınızı daha da özelleştirebilir ve topluluğunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Eklenti içeriği
Özel komut içeriği

Sunucunuza Özel Komutlar, Sunucunuzu Özelleştirin!

Aksiyonlar özelliği sayesinde sunucunuzda istediğiniz komutları oluşturabilir ve sunucunuzu özelleştirebilirsiniz. Dilerseniz özel yanıtlayıcı/komutu kullanan topluluk üyesine istediğiniz rolü bile aksiyonlar sayesinde verebilirsiniz.

Bu Özellikler, Sana Yetmedi Mi?

Eğer bu şatafatlı özelliklere doyamadıysan ve daha fazlasını istiyorsan pamuk ellerini cebine at ve prime üyeliği sayfamızı ziyaret et görüp görebileceğin bütün detaylar o sayfada. Ee hadi ne duruyorsun buraya kadar okuduğuna göre?

Prime Sahibi Olun

50+ bin sunucu güvendi!

KFCEATBOX Discord

KFCEATBOX

500.000
CharmQuell Discord

CharmQuell

60.000
Reaper Anime Discord

Reaper Anime

25.000

Sıkça Sorulan Sorular

Discord nedir?

Kabal's Bot nedir ne işe yarar?

Kabal's Bot için herhangi bir ücret ödemem gerekli mi?

Kabal's Bot neden çevrimdışı?

Kabal's Bot hangi verilerimi topluyor?

Haydi Hemen Şimdi, Topluluğuna Dahil Et!

Kabal's Bot topluluğunuzda belirsin ve bir an önce topluluğunuz güven altına alınsın! Sadece güvende tutmasını bir yana bırakın aynı zamanda eğlence ve birçok özelliğinden faydalanmak için hemen şimdi davet edin.