Prime Edinin

Size sunduğumuz özellikleri yeterli bulmadınız mı? Topluluğunuz daha yüksek sesler ile şarkılar mı dinlemek istiyor? Limitlemelerden, bekleme sürelerindn ve oy gereksinimlerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? Ya da sadece çorbada tuzum olsun mu? O halde doğru sayfayı görüntülemektesiniz sayfayı aşağı doğru kaydırın ve planları gözden geçirin; içinize sinerse pamuk ellerinizi cebinize atın!

Aylık plan

TRY 8.90

Aylık ücret

  • Günümüz şartlarına uygun
  • Kredi/banka kartı ile ödeme
  • Otomatik teslimat
  • 3D Secure

Yıllık plan

TRY 79.90

Yıllık ücret

  • %25 indirimli fiyat
  • Kredi/banka kartı ile ödeme
  • Otomatik teslimat
  • 3D Secure
Plan Karşılaştırma Ücretsiz Prime
Özellikler
Hoşgeldin mesajları
Kayıt kanalları
Yeni üyeler için otomatik rol
Üye seçim ekranını tamamlandığında otomatik rol
Fotoğraflı hoşgeldin mesajları
Mesaj içeriği değiştirilebilir hoşgeldin mesajları
Şarkıların ses seviyelerini yönetme
Destek sunucusunda özel prime rolü
Reklamlar
Oy gereksinimleri
Bekleme süreleri
30 saniyeye kadar
3 saniyeye kadar
Günlük şarkı limiti
100
Sınırsız

Sıkça Sorulan Sorular

Prime üyelik nedir?

Prime Üyelik, sunucunuzu diğer sunuculardan ayırır ve topluluğunuzun makul bir fiyat karşılığında bu ayrıcalıklı özelliklere sahip olmasını sağlar.

Kart bilgilerim kaydediliyor mu?

Kabal's Bot 3. parti (Shipy) bir ödeme servisi kullanmaktadır bu nedenle site içerisinde farklı bir site penceresi üzerinden ödeme sağlanır bu nedenle herhangi bir kart bilgisi kaydedilemez.

Prime üyeliğimi başka bir sunucuya aktarabilir miyim?

Evet, eğer bir prime üyeliğine sahipseniz giriş yaptıktan sonra üyeliklerim kısmından başka bir sunucuya aktarım sağlayabilirsiniz.

Prime üyeliğim her ay otomatik olarak yenileniyor mu?

Hayır, prime üyelikler otomatik olarak yenilenmez bu nedenle yenilenme tarihinize son 3 gün kala aldığınız bildirimden sonra ödeme gerçekleştirmelisiniz. (Ayrıca her satın alımda üyeliğinizin süresi uzatılmaktadır)

Kabal's Bot çevrimdışı olduğunda kullanamadığım üyeliğe ne olacak?

Kabal's Bot eğer 30 dakikadan fazla bir süre çevrimdışı kalırsa tespit edilen süre üyelik yenilenme süresine eklenecektir eğer eklenmez ise destek sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

Prime üyelik özellikleri sadece benim için mi geçerli?

Hayır, prime üyelik satın alımlarında seçilen sunucu içerisinde bulunan tüm topluluk üyeleri için geçerli örnek vermek gerekirse bir sunucuya prime tanımlandığında içerisindeki topluluk üyelerinin her komut kullanımlarında oy kullanması veya bekleme sürelerini beklemeleri gerekmeyecek ve tabii ki plan karşılaştırmasında bulunan özelliklerden faydalanabilecekler.

Haydi Hemen Şimdi, Topluluğuna Dahil Et!

Kabal's Bot topluluğunuzda belirsin ve bir an önce topluluğunuz güven altına alınsın! Sadece güvende tutmasını bir yana bırakın aynı zamanda eğlence ve birçok özelliğinden faydalanmak için hemen şimdi davet edin.